Něco málo o mně

Moje začátky.... a jak to bylo dál...

Mé fotografické počátky je možné datovat někdy od roku 1989, kdy jsem začínala s jednoduchým fotoaparátem, už ani nevím jaké značky a na klasický ,,filmeček,, :)

První zkušenosti s digitálním fotoaparátem mi zajistil Olympus základní třídy, který jsem brzy vyměnila za ultrazoom Panasonic Lumix TZ8, na který nedám dopustit a se kterým jsem pořídila mnoho krásných snímků. Pokud jste milovníci a zastánci ,,kapesních,, kompaktů, pak mohu tento jen doporučit. Je s ním krásná práce a ještě lepší snímky.

Díky ,,Lumíkovi,, který mě vlastně naladil na tu správnou notu jsem objevila co je to kouzlo fotografování a také to, že mi to dělá dobře po těle i po duši :)). Vždyť prostřednictvím fotografie máme možnost vyjádřit své emoce, pocity a nálady.....

Mým dalším strojem se stala zrcadlovka Nikon D7000 se kterým se mi zase ukáže svět trochu jiným pohledem a věřím, že stejně jako já se z nových snímků budete těšit i vy.

V roce 2012 jsem umazala jednu nulu za sedmičkou a novým společníkem se mi stal fulframe Nikon D700 a k tomu také nová skla.